Prodejna Informace o nás a našem obchodu

Obchod a prodejna dřevěných hraček v Praze

Internetový obchod „Dřevěný svět hraček“ vznikl v roce 2008 jako možnost širší prezentace našeho kamenného obchodu s hračkami, který máme již od roku 2006. Nabízíme široký sortiment kvalitních dřevěných hraček a dřevěných dárků převážně od českých výrobců. Mnozí rodiče, ale i dědečkové a babičky budou dobře znát námi nabízené hračky a dárky, neboť mnoho z nich jsou nestárnoucími „evergreeny“ z dob jejich dětství.

Od samého počátku našeho působení spolupracujeme se známými a lety osvědčenými českými firmami jako Detoa, Bino, Miva, atd. Hlavní důraz však klademe na spolupráci s drobnými řemeslníky z různých koutů České republiky, kteří nabízí originální a nevšední zboží. Náš sortiment obsahuje dnes více než 1000 hraček, které rozvíjejí přirozenou tvořivost, hudební nadání či zručnost Vašich dětí. Koncepce našeho obchodu vychází zejména z naší lásky ke starým tradičním hračkám, k přírodním materiálům a ověřené kvalitě českých výrobků.

K této nabídce dřevěných hraček a dárku ze dřeva nás vedla hlavně naše osobní zkušenost a pak i poptávka rodičů po hračkách z přírodních materiálů. Na prvním místě je však radost našich a snad i Vašich dětí z obyčejné dřevěné hračky v plastovém a počítači zaplaveném světě.

Proto doufáme, že Vám i Vašim dětem udělají naše přírodní hračky radost a vyberete si tu pravou hračku z naší pestré internetové nabídky.

  Prodejna

Vítejte v našem internetovém obchůdku nejen s dřevěnými hračkami. Přejeme Vám příjemný nákup a pamatujte, že KDO SI HRAJE, NEZLOBÍ.

Pokud budete chtít osobně vidět a vyzkoušet tyto hračky vlastníma rukama nebo ručičkama Vašich miláčků přijďte nás navštívit do kamenného obchůdku.

  Novinky E-shopu
 • INTERNETOVÉ OBJEDNÁVKY !!!
  Osobní vyzvednutí na prodejně zdarma, žádné manipulační poplatky. Platby na prodejně kartou nebo v hotovosti.

  Dopravné od 69,- Kč.

  Objednávky zasíláme Zásilkovnou. Široký výběr výdejních míst po celé ČR a SR.
 • Pozor ! Změna otevírací doby.
  Otevírací doba prodejny na Francouzské je Pondělí až Čtvrtek od 10:00 do 18:00,
  Pátek od 10:00 do 16:00.
  Rychlý kontakt
  Dřevěný svět hraček

Francouzská 140/110
Praha 10
101 00

+420 606 121 833
 
  www.drevenysvethracek.cz